büküm
HİZMETLERİ

SAC BÜKÜM

7 adet CNC abkant pres makinamız ile çeşitli ebatlarda sac metal büküm işlerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

MARKA ADET GÜÇ EKSEN SAYISI SAC KALINLİK KAPASİTESİ SAC UZUNLUK KAPASİTESİ
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
400 Ton
4
1-20 mm
4000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
2
220 Ton
8
1-10 mm
3000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
200 Ton
4
1-10 mm
3000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
120 Ton
8
1-8 mm
3000 mm
SAFAN CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
100 Ton
8
1-3 mm
3000 mm
BAKAL CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
135 Ton
4
1-6 mm
3000 mm
MARKA
ADET
GÜÇ
EKSENSAYISI
SAC KALINLIK KAPASİTESİ
SAC UZUNLUKKAPASİTESİ
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1
400 Ton
4
1-20 mm
4000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI2
220 Ton
8
1-10 mm
3000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI1
200 Ton
41-10 mm
3000 mm
DURMA CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI1120 Ton81-8 mm
3000 mm
SAFAN CNC ABKANT BÜKÜM TEZGAHI
1100 Ton8
1-3 mm
3000 mm
BAKALCNC ABKANTBÜKÜM TEZGAHI
 1135 Ton41-6 mm3000 mm

CNC ABKANT MAKİNALARIYLA SAC BÜKÜM HiZMETİ

Ankara Ostim ve Başkent Sanayi bölgesinde bulunan Mersan Metal, kaliteli hizmetler sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Sac büküm hizmetleri arasında; paslanmaz çelik büküm ve alüminyum büküm işlemleri bulunmaktadır. Sac metaller bükülerek projeye uygun hale getirilir.

Sac büküm işlemiyle, metal levhalar istenilen formlarda şekillendirilir. Bu sayede farklı amaçlar ve projeler için kullanılabilirler.

Fabrikamızda kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde, sac büküm işlemleri hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, müşterilerimizin beklentileri karşılanarak, memnuniyetleri sağlanmaktadır.

Sac Metal Büküm

Sac metal şekillendirme yöntemi olan büküm işlemiyle birlikte metal malzemeler farklı formlara bükülerek üretim sürecinde kullanılabilir hale gelir. Sac bükme farklı sektörler ve farklı projeler için kullanılmakdır.

Otomotiv sektöründe kapı kolları veya tamponların üretiminde, mobilya sektöründe sandalye veya masa ayaklarının üretiminde sac büküm teknikleri uygulanmaktadır.

Metal büküm işlemleriyle yaygın olarak;

  • Çelik sac büküm
  • Paslanmaz çelik sac büküm
  • Alüminyum sac büküm işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Mersan Metal olarak, geleneksel yaklaşımlardan uzaklaşıp modern teknoloji ve ekipmanlar kullanarak sac büküm hizmeti sunmaktayız. Endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan her türlü sac kesim ve büküm işleminde, uzman ekibimizle özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz.

CNC Abkant Pres Makinası Nedir & Ne İşe Yarar?

CNC abkant pres makinaları, sac metalleri bükmek için kullanılan makinalardır. CNC, bu makinalarda kullanılan hareket kontrol sistemlerinin otomatik olarak yönetildiği anlamına gelmektedir. Büküm işlemleri CNC abkant pres makinaları sayesinde hızlandırılmakta ve daha doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bu makinalar, sac büküm işlemlerinde kalite ve verimliliği arttıran önemli araçlardır. Mersan Metal bünyesinde 6 adet CNC abkant büküm tezgahı bulunmaktadır.

Mersan
Politikalar

Kalite Politikası

Üretimimizin her safhasında kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemek ve gerekli çalışmaları yürütmek.

Çevre Politikası

Faaliyetlerimizden kaynaklanan Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirerek, çevrenin korunmasını sağlamak.

İSG Politikası

Uluslararası standartlara, kanun ve teknik mevzuatlara uymak ve faaliyetlerimizin her aşamasında uygulamak.

Enerji Politikası

Enerji kullanımı, enerji verimliliği ve tüketimi ile ilgili ulusal ve tabii olunan uluslararası yasal şartlara ve diğer uygulanabilir şartlara uyum sağlamak.

1998'den beri hizmet veriyoruz.

1998 yılından itibaren, Ostim Organize Sanayi Bölgesinde yer alan atölyelerimizde ve Başkent Organize Sanayi bölgesinde yer alan fabrikamızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Otomotivden inşaat sektörüne birçok alanda hizmet vermekte olup, yurt içi ve yurt dışından gelen çeşitli projeleri, ileri teknoloji makinelerimiz ile kusursuz bir şekilde hayata geçirmekteyiz. Dünyanın dört bir yanına ihracatımız devam ederken, yurt içinde yer alan ve sektöründe lider birçok firmanın çeşitli projeleri için de üretim yapmaktayız.

tr_TRTurkish

Dosya Yükle

Hemen teklif almak için dxf uzantılı bir dosya yükleyin

.DXF dosyalarıyla hemen teklif alın
DWG, EPS, AI dosyalarıyla 24 saatte teklif alın
Ölçek: 1:1 / Birim: mm olmalı

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.