tasarım
HİZMETLERİ

tasarım

Deneyimli teknik ekibimiz henüz fikir aşamasındaki projelerinizi, bilgisayar ortamında 3 boyutlu görsel tasarımlara çevirdikten sonra ürün olarak sizlere sunmaktadır. Öte yandan, bilgisayar ortamındaki hazır projelerinizi de en kısa sürede projenize en uygun şekilde üretmekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz CNC tezgahlarımızın hepsi bilgisayar ortamında kullanmakta olduğumuz yazılımlar ile kusursuz bir uyum içinde çalışmaktadır.

KALİTELİ İŞÇİLİK

Günün sonunda müşterilerimize ürünler yaratıyor ve hizmetler sunuyoruz. Kendimizi yönetme, parçaları ve hizmetleri üretme ve teslim etme şeklimiz, müşterilerimiz tarafından başka herhangi bir yerde alabileceklerinden daha büyük bir değer olarak görülmelidir.

Mersan
Politikalar

Kalite Politikası

Üretimimizin her safhasında kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemek ve gerekli çalışmaları yürütmek.

Çevre Politikası

Faaliyetlerimizden kaynaklanan Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirerek, çevrenin korunmasını sağlamak.

İSG Politikası

Uluslararası standartlara, kanun ve teknik mevzuatlara uymak ve faaliyetlerimizin her aşamasında uygulamak.

Enerji Politikası

Enerji kullanımı, enerji verimliliği ve tüketimi ile ilgili ulusal ve tabii olunan uluslararası yasal şartlara ve diğer uygulanabilir şartlara uyum sağlamak.

1998'den beri hizmet veriyoruz.

1998 yılından itibaren, Ostim Organize Sanayi Bölgesinde yer alan atölyelerimizde ve Başkent Organize Sanayi bölgesinde yer alan fabrikamızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Otomotivden savunma sanayine birçok sektöre hizmet vermekte olup, yurt içi ve yurt dışından gelen çeşitli projeleri, ileri teknoloji makinelerimiz ile kusursuz bir şekilde hayata geçirmekteyiz. Dünyanın dört bir yanına ihracatımız devam ederken, yurt içinde yer alan ve sektöründe lider birçok firmanın çeşitli projeleri için de üretim yapmaktayız.

tr_TRTurkish

Dosya Yükle

Hemen teklif almak için dxf uzantılı bir dosya yükleyin

.DXF dosyalarıyla hemen teklif alın
DWG, EPS, AI dosyalarıyla 24 saatte teklif alın
Ölçek: 1:1 / Birim: mm olmalı

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.